המדריך למציאת אבני חן במיוחד בשבילך!

אמזוניט, טורקיז, אופל, פנינה- הטבע יוצר לנו אבני חן מיוחדות ושונות שלכל אחת מהן יש תכונות שונות ואנרגיה ייחודית. הכנו לכן מדריך מושלם שתוכלו להתאים את אבן החן במיוחד לאישיות שלכן

אמזוניטמגיעה בגוונים של תורכיז- תכלת בהיר. האבן עוזרת באיזון רגשי וצמיחה רוחנית. היא משרה שמחת חיים ומכוונת לאהבת האחר. בנוסף האבן דוגלת בהפחתת חרדות ופחדים ומעודדת תקווה ואמונה.

קוורץ- אקווה- תכלת, רוז- ורודה, שקופה ועוד מבחר ענק של צבעים. אבן קוורץ מטהרת ומעניקה אנרגיה חיובית בפן הפיזי והנפשי. בעזרת ניתן לשאוף להגברת אנרגיה חיובית והשגיות. האבן משויכת ישירות לאנרגיות של  אהבה, חמלה ורכות ולכן היא מצוינת לחיזוק אהבה עצמית, לקבלה עצמית ולקבלת האחר.

פנינה- מייצגת טוהר, תמימות ואמונה. היא מנסה להעניק תחושת רוגע ושלווה פנימית. עוזרת להתגבר על תחושות שליליות. אבן הפנינה עוזרת לנו לקבל ולהעריך את עצמנו.

אופל- האבן אוגרת בתוכה מגוון רחב של אנרגיות ולכן יש שיעידו כי היא יכולה להביא למזל, בנוסף לתכונות של תקווה ואמונה. אבן האופל יכולה לעזור לנו להשתחרר מחסימות ומסייעת בתהליכי התפתחות. בנוסף, היא מעודדת ליצירה של שינויים. היא עוזרת לטפח את האהבה, התשוקה והנאמנות.

קייאנט- תכונות האבן: האבן משרה תחושת שלווה ושקט עמוק. היא מנסה להגביר תקשורת ומודעות רוחנית בגלל צבעה הכחול. האבן מרגיעה ומחזקת בו-זמנית את ההגיון, מפיגה כעס ותסכול ומסייעת לאדם להיות מחובר לעצמו גם במצבים לא פשוטים

בלו לייס- לאבן יש הבעה רגועה ושלווה. היא מסייעת בשמירה על איזון ובגילוי השלווה הפנימית. האבן מנסה להקל על כאבים רגשיים, מגבירה רגישות לרצון הזולת ומחדדת חושים.

אקוומארין– מנסה לחזק את היכולת לעשות התבוננות עמוקה על המצב הפנימי והתגובות בעת סערה רגשית, ויחד עם זאת לא לצאת מאיזון ומהחיבור לעצמי. בדומה לים אבן זו תשטוף מחשבות מיותרות ותחושות כבדות ותגרום להרגשה של זרימה בחייכם.

תורכיז- האבן מנסה לעורר את העוצמה הפנימית, השלווה והאומץ ולעיתים מעניקה רוגע לנפש ואיזון לרגש.

ג’ייד- מנסה לאדם להגיע למצב שבו היא משרה רוגע נפשי. מביאה את הגוף למצב מספיק רגוע מאזנת רגישות יתר ומחזקת משמעת עצמית.               

ג’ספר- מרגיעה ומאזנת רגשית, מחזקת את אנרגיית האהבה בחיינו. מצוינת לאיזון כללי פיזי ומחשבתי

אוניקס- מחזקת שליטה עצמית ומעודדת את הכוח לקבל החלטות. מנסה לגרום לתחושה של יציבות.